arabam.com

togg

habaş steel power n3

elon musk

freelance siyaset dönemi

beşli masa

açlık cannes şekeri

ne mutlu türküm dna

payoneer

wordpress

jeoloji

jeofizik (1)

haarp

22 şubat 2023

arabam.com

aracımı dün tereddütsüz sattığım firma, gerçekten beklediğimden iyi bir fiyat teklif etti. sahibinden.com’daki ilanlara kıyasla fiyatlar aynı düzeydeydi, oysa oradaki araçlar iki haftadır satılamıyordu.

aslında, sözlükte vavacars hakkında yapılan olumlu yorumları okuyunca, gözüm kapalı oraya satış yapmayı planlıyordum. ama işin garip tarafı, sırf meraktan arabam.com’a da fiyat sormak istedim ve bana tam 20 bin tl daha yüksek bir teklif geldi. doğal olarak hemen randevu ayarladım.

farkın bu denli büyük olması şüphesiz ki şaşırtıcı. ya vavacars fiyatları güncellememiş, ya da arabam.com yanlışlıkla fazla fiyat vermiş olabilir. araç satmayı düşünenlerin, emin olmak adına birkaç yerden teklif alması yararlarına olacaktır; zaten bu çok zaman almıyor.

ilk tekliften kesintiye gelince;

araç gayet iyiydi, birkaç küçük çizik dışında ciddi bir sorunu yoktu. tek kesinti, beş buçuk yıllık lastikler için yapılan yaklaşık dört bin liralık bir kesintiydi ki bu da oldukça makul bir miktar.

devir işlemi noterden yapıldıktan sonra ödeme hesaba 10 dakika içinde geçti. ancak, bu "önce devir sonra ödeme" sistemini daha şeffaf hale getirebilirlerse müşteri açısından çok daha güven verici olur.

develoop
Author: develoop

develoop, 3 Mayıs 2024, 10:02

You must be logged in to post a comment.